خدمات کارگری

کارگر اسباب کشی و باربری

کارگری که جهت حمل اثاثیه منزل فعالیت می نماید بدون اغراق باید در زمینه حمل و باربری هر گونه اثاثیه متخصص و حرفه ای باشد. معمولا برای جابجایی یک منزل مسکونی از باربران و یا کارگر حمل بار کمک می گیرند، این افراد برای حمل وسایل و لوازم کوچک و بزرگ منزل آماده شده اند و می توانند وسایلی را بلند کرده و حمل کنند که شما حتی از فکر کردن به آن نیز واهمه دارید. یک باربر اگر به درستی آموزش دیده باشد به گونه ای بسیار ساده و آسان وسایل را حمل می کند طوری که شما شگفت زده می شوید و تصور می کنید که این فرد باید بسیار نیرومند و پرقدرت باشد. در واقع نیرو و ورزیدگی جسمی و فیزیکی برای یک کارگر حمل بار مهم است اما این بدان معنا نیست که تنها ملاک انتخاب یک باربر نیروی جسمانی وی باشد.

قیمت اسباب کشی
icon-5

چند نفر کارگر حمل بار درخواست کنم؟

هرچه باربری حرفه ای تری انتخاب کنید پرسنل حرفه ای تر و با تجربه تری را در اختیار شما قرار می دهند و این پرسنل کار را دقیق تر و سریع تر انجام می دهند.
پس تعداد بیشتر به معنی زمان کمتر می باشد. شما می بایست یک بالانس قابل قبول ایجاد نمایید تا زمان زیادی صرف جا به جایی نشود و مجبور به پرداخت هزینه مازاد به خاطر صرف زمان بیشتر نمی شود. استفاده از دو کارگر برای 4 ساعت هزینه بیشتری نسبت به استفاده از سه کار برای سه ساعت دارد.

service-1

کارگر بسته بندی و چیدمان

کارگران بسته بندی و چیدمان سلام بار با انتخاب کارتن مناسب، استفاده از پلاستیک حباب‌دار و فوم برای جلوگیری از تکان خوردن وسایل توی هر کارتن و در اختیار داشتن تجهیزات لازم برای بسته بندی اقلام بزرگ مانع از آسیب دیدن وسایل منزلتان می‌شوند. همچنین اگر مایلید کار بسته بندی اثاثیه منزل را خودتان انجام دهید، سلام بار می‌تواند وسایل لازم را در اختیارتان قرار دهد.
تیم سلام بار امکان اطلاع از شرایط حمل بار، ثبت سفارش، اطلاع از قیمت کارگر باربری و استعلام قیمت بسته بندی به صورت تلفنی را برای شما فراهم آورده است. کافیست با سلام بار تماس بگیرند و برای دریافت پاسخ سؤالاتتان با کارشناسان گفتگو کنید.

وسایل مورد نیاز کارگران بسته بندی

  • کارتن بسته بندی در سایزهای مختلف
  • جعبه مناسب برای وسایل بزرگ مانند تلویزیون، آینه و شمعدان و…
  • چسب
  • نایلون حباب‌دار
  • فوم برای قرار دادن کنار وسایل و پر کردن جعبه‌ها

مراحل ثبت سفارش