باربری ستارخان

حمل اثاثیه با بهترین باربری در ستارخان
اگر دنبال باربری ستارخان تهران هستید، ما در اتوبار و باربری سلام بار آماده خدمت رسانی هستیم. تمامی خدمات جابجایی و حمل انواع اثاثیه در ستارخان را به ما بسپارید. این اطمینان را به شما می دهیم که می توانیم رضایت کامل شما را بدست آوریم. اعزام کارشناس متخصص به محل شما از خدمات ویژه مان است. کارشناس کلیه لوازم شما را بررسی می نماید از این طریق قیمت دقیقی از هزینه های شما را اعلام خواهد نمود. همچنین در صورت نیاز به بسته بندی، برآوردی دقیق از لوازم بسته بندی مورد نیاز شما انجام خواهد داد.
معتبرترین باربری ستارخان، شرکتی می‌باشد که تمام مراحل اسباب کشی، از بسته بندی تا بارگیری وسایل، را با بهترین روش های ایمن‌سازی ممکن انجام دهد تا کمترین خسارتی به اسباب و اثاثیه وارد نشود.
قیمت و تعرفه باربری شرکت ما در منطقه ستارخان کامل منصفانه بوده و تمامی تعرفه های ما زیر نظر اتحادیه باربری محاسبه می شود.قیمتی که در رزرو وقت به شما اعلام می شود همان قیمت کلی اسباب کشی شما بوده و هیچ هزینه ای در طول اسباب کشی از شما دریافت نمی شود.

اسباب کشی اتوبار ستارخان
برای اینکه اثاثیه منزل شما در هنگام اسباب کشی باربری ستارخان دچار آسیب و شکستگی نشود پیشنهاد می کنیم از خاور مسقف چادری برای این منظور استفاده کنید.

  • یک روز قبل از اسباب کشی یخچال و فریزر را تخلیه کنید و در صورت امکان آن را یخ زدایی کنید.
  • وسایل دم دست و لازم مثل مسواک و لوازم بهداشتی را جداگانه بسته‌بندی کنید. چون بلافاصله بعد از رسیدن به منزل جدید به آن‌ها نیاز خواهید داشت.
  • بعد از بسته‌بندی هر جعبه روی هر کدام از آن‌ها محتوای درونش را با ماژیک یادداشت کنید و جایی که باید برود را هم روی آن بنویسید. مثلاً بنویسید آشپزخانه یا اتاق خواب که کارگران اتوبار ستارخان بدانند که هر کارتن را کجا قرار دهند.
  • وسایل شکستی را ابتدا داخل نایلون حباب دار یا بابل رپ بپیچید و سپس داخل جعبه قرار دهید. بعد جای خالی را با روزنامه باطله پرکنید.

نحوه تعیین قیمت باربری ستارخان

– مسافت بین مبدا و مقصد
یکی از عواملی که روی قیمت باربری وسایل شما تاثیر گذار است، مقدار مسافت طی شده از مبدا تا مقصد است.
– حجم وسایل
تعداد وسایل و حجم آن‌ها روی قیمتی که باید به شرکت باربری بپردازید تاثیر گذار است. هر چه تعداد وسایل شما و حجم آن‌ها بیشتر شود، ‌به ماشین بزرگتری نیاز خواهید داشت. کامیونت‌های شرکت‌های باربری حداکثر می‌توانند ۶ تن را جابه‌جا کنند.
برای حمل‌ونقل وسایل خود در داخل شهر تهران، نمی‌توانید از کامیون‌های بزرگتری استفاده کنید. پس اگر میزان وسایل شما بیشتر از مقدار ظرفیت کامیونت شرکت باربری باشد، تعداد دفعات بارگیری افزایش پیدا می‌کند و هزینه نهایی بیشتر می‌شود. برای کم کردن هزینه باربری می‌توانید وسایل غیرضروری خود را دور بیاندازید.
– نوع وسایل
در صورتی‌ که می‌خواهید وسایل سنگینی از قبیل یخچال بزرگ، پیانو، گاو صندوق و. را جابه‌جا کنید، به کارگر باربر بیشتری نیاز دارید. درنتیجه، قیمت جابه‌جایی اینگونه از وسایل بیشتر می‌شود.
– تعداد طبقات
تعداد طبقات در مبدا و مقصد، یکی دیگر از عواملی است که روی قیمت باربری تاثیرگذار است. هر چه خانه یا محل کار شما در طبقه بالاتری قرار داشته باشد، کارگران باید انرژی بیشتری برای جابه‌جایی وسایل شما صرف کنند و همین موضوع روی قیمت نهایی باربری تاثیرگذار است. به ازای هر طبقه مبلغ ثابتی به قیمت نهایی اضافه می‌شود.
– روز و ساعت اسباب‌کشی
میزان پولی که بابت حمل‌ونقل وسایلتان به شرکت‌ باربری می‌دهید به ‌روز و زمان اسباب‌کشی شما ربط دارد. اگر اسباب‌کشی را به آخر هفته موکول کنید، باید هزینه بیشتری بپردازید.
چرا که میزان تقاضا برای باربری در آخر هفته بیشتر از روزهای دیگر است و قیمت‌ها بالاتر می‌رود. اگر می‌خواهید هزینه کم‌تری برای باربری بپردازید، لازم است فصل زمستان را برای جابه‌جا شدن انتخاب کنید.
اگر به دنبال یک شرکت معتبر حمل بار و اسباب‌کشی هستید، اگر می‌خواهید سختی اسباب‌کشی و جابه‌جایی وسایل برایتان آسان شود، اگر تمایل دارید اسباب شما را نیروهای زبده و متخصص جابه‌جا کنند تا خیالتان از بابت سلامت وسایلتان راحت باشد، کافی است که به اتوبار و باربری سلام بار بسپارید.
– مدت‌زمان اسباب‌کشی
معمولا شرکت‌های باربری قیمت اولیه را برای سه ساعت کار، به شما اعلام می‌کنند و به ازای هر ساعت اضافه مقداری را به هزینه نهایی می‌افزایند. هزینه نهایی خدمات باربری شامل دستمزد کارگران و هزینه ماشین باربری می‌شود.

خدمات بسته بندی باربری ستارخان چگونه انجام می شود؟
کارگران با نهایت دقت نسبت به بسته بندی وسایل با استفاده از نایلون حباب دار، سلفون، کارتن و چسب اقدام می نمایند.

آیا هزینه و قیمت بسته بندی باربری ستارخان با هزینه حمل یکی است؟
خیر، در صورت نیاز مشتری به بسته بندی بار، کارگران بسته بندی به صورت جداگانه بار را بسته بندی نموده و هزینه بسته بندی جداگانه محاسبه می شود.

ماشین های حمل اثاثیه منزل در ستارخان چه خصوصیتی دارند؟
این ماشین ها معمولا دارای اتاق کانتین چادری یا فلزی می باشند و ظرفیت این کامیونت ها 6 تن است این یعنی مجاز به حمل 2/5 تن بار هستند که با وزن ماشین مجموعا 6 تن محاسبه می شود.
این کامیونت ها دارای زیر بندی و فنر بندی نرم و قابل انعطافی هستند; تا کالای شما به سلامت به مقصد برسد.داشتن پتو و تسمه برای بارگیری از خصوصیات دیگر این ماشین ها می باشد.

آیا خدمات باربری ستارخان تهران بصورت شبانه روزی انجام می شود؟
بله – 7 روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی همشهریان عزیزمان هستیم.