اجاره انبار

اجاره انبار از سلام بار

باربری و انبارداری سلام بار سعی کرده تا با استفاده از سال ها تجربه، بهترین و با کیفیت ترین خدمات انبار داری و حمل بار و اثاثیه، آسودگی خاطر را برای مشتریان خود فراهم آورد. در جهت پیشبرد این اهداف کانتینر هایی مخصوص نگهداری اثاثیه منزل، اداری و دیگر وسایل شما تحت ایده آل ترین شرایط فراهم آورده تا مشتریان به راحتی و با اطمینان خاطر وسایل خود را به صورت بلند مدت و کوتاه مدت در آنجا نگهداری کنند.

جابجایی وسایل منزل
icon-5

قیمت اجاره انبار برای وسایل و اثاثیه منزل چقدر است؟

با توجه به اینکه کلیه متراز و موقعیت مکانی و امکاناتی که در این انبار مسقف و روباز برای دپوی اثاثیه منزل و وسایل منزل در نظر گرفته شده است با یکدیگر متفاوت است لذا برای استعلام قیمت انبارهای عمومی و کانتینرها می توانید با باربری سلام بار تماس حاصل نمایید.

ویژگی های انبار اجاره ای

  • انبار اختصاصیشما پس از اجاره کانتینر مالک آن می‌شوید و میتوانید شخصا درب کانتینر را قفل کرده و در هر زمان دلخواه به آن مراجعه کرده و وسایل را اضافه/کم کنید.
  • انبار ارزان قیمتانبارهای کانتینری ۱۵ و ۳۰ متری که از کانتینرهای ۲۰ فوت و ۴۰ فوت تشکیل میشوند ، ارزان قیمت ترین روش انبار کردن وسایل منزل و سایر کالاها می باشد
  • بیمه آتش سوزیتمامی کانتینرها و وسایل به امانت سپرده شده تحت پوشش بیمه آتش سوزی و سرقت می باشند که این عدد در قرارداد قابل تغییر است.
  • امنیت بالااز محل انبارها به وسیله نگهبان و دوربین های مدار بسته و همچنین سیستم های امنیتی محافظت می شوند.وسایل داخل کانتینرها نیز از گزند باران ، گردوخاک و زلزله و …. در امان اند.